Narzędziownia

1000 kalorii dziennie
Sprawdź najlepszą diete na rynku!
https://1000caloriesdiet.com/pl/
Sulgasin
Koniec z nie trzymaniem moczu!
https://sulgasin-plus.com/mx/

Kiedy pojawiają się pytania, na które nie ma odpowiedzi,
to znaczy, że nastąpił kryzys.
Ryszard Kapuściński

Zapytaj eksperta

Ten dział założony został po to, by osoby korzystające z naszej strony  nie zderzały jedynie ze światem wirtualnym, lecz miały  możność wypowiedzenia się,  skomentowania proponowanych treści, skonsultowania swoich wątpliwości  czy podzielenia refleksjami z ich autorami i użytkownikami naszej strony.

Wasze ciekawe uwagi zamieścimy tu razem z odpowiedziami. Zachęcamy gorąco do rozwinięcia skrzydeł wyobraźni i refleksji. Czekamy na Wasze pytania i uwagi!

Przejdź do pytań naszych czytelniczek i udzielonych na nie odpowiedzi ...

Zadaj pytanie ekspertowi (przejdź do formularza)...

 

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych ekspertek w dziedzinach:

1. Kariera zawodowa: Krystyna Klera.

BIO: Doświadczenia zawodowe zdobywała w pracy naukowo-badawczej oraz w biznesie w działach zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu. Prowadzi treningi mieszczące się w nurcie tzw. rozwoju osobistego. Związana z Fundacją Centrum Promocji Kobiet od samego początku, chociaż ze zmiennym nasileniem. Doktor ekonomii, doradca zawodowy.Lubi: swoje dzieci, wysokie zarobki, podróże, Chopina, ruch.

Opis hasła:

Jeśli masz problemy ze sformułowaniem swoich celów zawodowych, lub nie wiesz jak pokonać piętrzące się na drodze do ich realizacji problemy, jeśli masz wrażenie, że realizując swoje zamierzenia płacisz zbyt wysoką cenę i szukasz możliwości bardziej racjonalnego wykorzystania swojej energii i czasu, jeśli uważasz, że to, że jesteś kobietą utrudnia Ci zdobycie silnej pozycji w firmie- zwróć się do naszego eksperta, zapytaj jak możesz sobie poradzić z podobnymi problemami.

 

2. Coaching: Bożena Janowska.

BIO: Certyfikowany coach ICC (International  Coaching Community)  i trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w obszarach związanych z psychologią zarządzania i rozwojem umiejętności osobistych. Psycholog oraz doradca zawodowy. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w pionie zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowej korporacji jak również w działach edukacji i szkoleń dużych firm doradczo – szkoleniowych. Od kilku lat współpracuje także z organizacjami pozarządowymi.Pracę coacha zaczynała od pięcioletnich doświadczeń w prowadzeniu coachingu sprzedażowego, obecnie prowadzi sesje businness coachingu dla kadry menadżerskiej oraz  life coaching.

Opis hasła: 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat coachingu, na przykład jak odróżnić go od innych form wspomagania rozwoju, lub jeśli nie wiesz gdzie i w jaki sposób skorzystać z takiej usługi, a być może masz wątpliwości, co do jej skuteczność, lub  uznałeś/aś, że właśnie teraz chcesz przejść przez taki proces aby odnaleźć w sobie najlepsze odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące Ciebie i nie wiesz od czego zacząć – zwróć się do naszego eksperta – pomoże znaleźć odpowiedzi na te i tym podobne pytania i wątpliwości.

 

 

3. Branding Personalny: MARETHA Żurakowska

BIO: Ponad 15-letnie doświadczenie w projektach szkoleniowych i marketingowo-wizerunkowych oraz doradztwie indywidualnym w zakresie zarządzania wizerunkiem zawodowym w biznesie i polityce. Specjalista w dziedzinie Brandingu  Personalnego – doradca  osób publicznych i liderów biznesu. Skutecznie inspiruje swoich klientów, motywując ich do działania. Współpracuje także z firmami różnych branż w charakterze konsultanta, doradcy  marketingowego  -  specjalisty ds. spójnego wizerunku marki. Działa w Fundacji Centrum Promocji Kobiet w Warszawie w charakterze doradcy – konsultanta ds. wizerunku nowoczesnej kobiety. Członek organizacji biznesowej Międzynarodowe Forum Kobiet w Warszawie.

Opis hasła:

Branding Personalny należy  do najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin consultingu w świecie, w którym wartością nadrzędną jest zaufanie do drugiego człowieka. Jest to nowoczesna forma konsultacji biznesowych w zakresie skutecznego zarządzania własną karierą i wizerunkiem zawodowym. Przy czym profesjonalny wizerunek, to obszar znacznie szerszy niż dopracowany wygląd. To spójna i wiarygodna komunikacja z drugim człowiekiem na różnych płaszczyznach.

 

 

4. Komunikacja płcidr Piotr Pilch

BIO: Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, pracownik naukowo-dydaktyczny
w Katedrze Nauk Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego. Zainteresowania naukowe dotyczące zachowań politycznych w organizacji, różnic między kobietami i mężczyznami w ZZL oraz zachowań organizacyjnych. Autor artykułów naukowych o powyższej tematyce i wystąpień na konferencjach. Twórca i kierownik Podyplomowego Studium Szkolenia i Rozwoju, Zarządzania Ludźmi w Firmie, Zarządzania Zasobami Ludzkimi dla Menedżerów Personalnych oraz studiów MBA dla Kadry HR. 10-letnia praktyka w zakresie szkolenia pracowników koncentrująca się zarówno na prowadzeniu szkoleń zamkniętych, jak i otwartych; doświadczenie w zakresie kształcenia kadry kierowniczej na różnych szczeblach organizacji w zakresie kompetencji menedżerskich, budowania zespołów
i zarządzania zasobami ludzkimi. Wiele pozytywnych opinii uczestników szkoleń za wykorzystane aktywnych form kształcenia oraz atrakcyjne prowadzenie zajęć z wykorzystaniem specyficznego poczucia humoru. Psycholog z wykształcenia, socjolog z zamiłowania. Miłośnik Llacha, Osieckiej, Grechuty i Basi Stępniak-Wilk, którego zainteresowania pozazawodowe sytuują się w dziedzinie historii II wojny światowej, techniki wojskowej i lotnictwa. Jak widać człowiek pełen spójności.

Opis hasła:

Działam w Fundacji Centrum Promocji Kobiet w Warszawie w charakterze mężczyzny – siejącego wątpliwości w wizerunku nowoczesnej kobiety. Usiłuję pomoc kobietom zrozumieć świat mężczyzn i porozumieć się z nimi. Staram się, by obie płcie mogły się lepiej komunikować, zdając sobie sprawę, jak to trudne. Jeżeli trudno Ci zrozumieć mężczyzn, a zwłaszcza mężczyznę swego życia, to może będę mógł w tym pomóc.

Motto:

Chciałbym by kobiety były szczęśliwe, bo kiedy kobiety będą szczęśliwe, to i mężczyźni będą szczęśliwi.

 

 

Zadaj pytanie ekspertowi: