Narzędziownia

1000 kalorii dziennie
Sprawdź najlepszą diete na rynku!
https://1000caloriesdiet.com/pl/
Sulgasin
Koniec z nie trzymaniem moczu!
https://sulgasin-plus.com/mx/

Z natury ludzie są prawie tacy sami. W praktyce - ogromnie się różnią.

Konfucjusz

Moje relacje

1. Test: Ja i moje relacje

Poniższy kwestionariusz pomoże Ci określić jak postrzegasz siebie i swoje relacje w środowisku zawodowym i wskaże czym dla Ciebie jest autoprezentacja.

 

2. Szkolenie internetowe: MOJE RELACJE.

Jeśli trudno nam odruchowo i intuicyjnie zadbać o swoje „miejsce na Ziemi”, bo już od przedszkola uwarunkowania i modele kulturowe wpychają dziewczynki na pozycję swoistego podporządkowania, to spróbujmy zapanować nad naszymi wyuczonymi postawami rozumem, umysłem i pogłębioną refleksją nad mechanizmami, które stosunkowo łatwo zaobserwować i reagować, kiedy już mamy świadomość ich istnienia.

Szkolenie MOJE RELACJE ma na celu pokazanie, jak kształtujemy swoje interakcje z otoczeniem i jak przyjęte postawy wpływają na odbiór nas jako pracownic, liderek, matek i żon, profesjonalistek i szefowych. W konsekwencji zaś na realizację naszych celów. Przyjrzyjmy się, jakie sygnały dotyczące ról społecznych dziewczynek > kobiet i chłopców > mężczyzn dostajemy od najwcześniejszych lat życia, jak modeluje się wraz z z nimi nasza płeć społeczna i jak to wpływa na nasze miejsce w pracy i nie tylko. Rzecz w tym, by te współzależności dostrzec, mieć wybór, dokonywać go świadomie i dzięki zdobytej wiedzy o sobie z lekkością przekraczać niewidzialne bariery stereotypów, których nosicielkami choć nie kreatorkami jesteśmy my same. Inaczej mówiąc - znać i rozumieć istotę i konsekwencje charakteru RELACJI, jakie budujemy.

 

3. O warsztacie.

Warsztat „Ja i moje relacje” został opracowany wspólnie przeze mnie i przez eksperta „Kariery kobiet” panią Bożenę Janowską. Chcemy w tych zajęciach spróbować oddać esencję dwóch światów – kobiecego i męskiego.  Staramy się w ramach tych 6 godzin, z przerwami na kawę i obiad, stworzyć uczestnikom okazję do przeżycia odmienności  tych światów, uchwycenia ich pochodzenia, kulturowego wzmacniania i społecznych konsekwencji. Pragniemy pokazać jak to, co wydaje się oczywiste, oczywistym nie jest. Te dwa światy mogą przekroczyć swoje bariery i zrozumieć się nawzajem. Dlatego w warsztacie nie uczestniczą same kobiety, ale również mężczyźni. 

czytaj więcej...

 

4. Artykuły uzupełniające

czytaj więcej...

 

5. Ciekawe linki

czytaj więcej...

 

6. Warto przeczytać

Wiele jest  na rynku pozycji , które warto przeczytać, które pozostawiają trwały ślad, inspirują, do których się wraca i po które się warto sięgać. My polecamy…

czytaj więcej...